تبلیغات
هم قدم با عشق - مطالب شهریور 1396
درباره وبلاگ

با سلام
این وبلاگ مربوط می شه به یکی از شعب کنگره 60 در شهر اصفهان که روی درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (تریاک، کراک، شیشه و ....) کار می کنه و درمان قطعی را برای مصرف کنندگان به ارمغان میاره.
جلسات ما روزهای دوشنبه راس ساعت 4 بعدازظهر در شعبه سلمان فارسی کنگره 60 واقع در خیابان جی، کوچه اسلامی برگزار می شه.
ما همسفران مسافرانی هستیم که سفر خودشون را از ظلمت اعتیاد به طرف روشنایی و سلامتی آغاز کردند. اگر شما هم مصرف کننده مواد مخدر دارید می تونید به این حلقه متصل بشید.
منتظر دیدار شما هستیم.
لژیون هم قدم با عشق
مدیر وبلاگ : neda a
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
هم قدم با عشق

روز دوشنبه مورخ بیستم شهریور ماه 96، لژیون شماره 19 از کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران کنگره 60 شعبه سلمان فارسی با نگهبانی و استادی کمک راهنمای محترم خانم مینا و دبیری همسفر خانم سمیه با دستور جلسه «ادامه سی دی گوهر جان» از آقای مهندس رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.


محبت بلاعوض از بین نمی‌رود. حتی اگر این محبت را به یک بچه‌گربه بکنیم! پیوندهای معنوی از بین رفته است و انسان‌ها تنها شده‌اند؛ و به‌جای فرزند آوری سگ به خانه می‌آورند چون حیوانات خیلی خوب محبت را درک می‌کنند.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : درمان اعتیاد، گوهرجان،
لینک های مرتبط :

روز دوشنبه مورخ 1396/06/13، لژیون شماره 19 از کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران کنگره 60 شعبه سلمان فارسی، با نگهبانی و استادی کمک راهنما همسفر خانم مینا  و دبیری همسفر سمیه با دستور جلسه "سی دی گوهر جان ازآقای مهندس "راس ساعت 17/30 آغاز به کار نمود.

90 درصد کارهایی که انجام می‌دهیم به خاطر نداشتن آگاهی است. آن‌قدر انسان‌ها ساده‌اند که بر اساس اطلاعات غلط تصمیم‌گیری می‌کنند.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : نفس، ترک اعتیاد، درمان اعتیاد،
لینک های مرتبط :

                                                                     به نام قدرت مطلق

جلسه مورخ 6/6/96 با دستور جلسه تعادل جسم، به استادی سرکار خانم مینا و با حضور گرم جمعی از همسفران در لژیون شماره نوزدهم شعبه سلمان فارسی اصفهان راس ساعت 5:30 بعدازظهر در لژیون شماره نوزدهم برگزار گردید.

انسان از خاک آفریده شده یعنی تمام مواد و املاح موجود در خاک در بدن انسان نیز یافت می شود. وقتی مااز گیاهان و گوشت حیوانات استفاده می کنیم مواد مورد نیاز بدن خود را به صورت غیرمستقیم از خاک دریافت می کنیم.

 ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره60، درمان اعتیاد، ترک اعتیاد،
لینک های مرتبط :