تبلیغات
هم قدم با عشق - مطالب مرداد 1396
درباره وبلاگ

با سلام
این وبلاگ مربوط می شه به یکی از شعب کنگره 60 در شهر اصفهان که روی درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (تریاک، کراک، شیشه و ....) کار می کنه و درمان قطعی را برای مصرف کنندگان به ارمغان میاره.
جلسات ما روزهای دوشنبه راس ساعت 4 بعدازظهر در شعبه سلمان فارسی کنگره 60 واقع در خیابان جی، کوچه اسلامی برگزار می شه.
ما همسفران مسافرانی هستیم که سفر خودشون را از ظلمت اعتیاد به طرف روشنایی و سلامتی آغاز کردند. اگر شما هم مصرف کننده مواد مخدر دارید می تونید به این حلقه متصل بشید.
منتظر دیدار شما هستیم.
لژیون هم قدم با عشق
مدیر وبلاگ : neda a
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
هم قدم با عشق

جلسه مورخ 96/5/23 با دستور جلسه سی دی «نتیجه» از آقای مهندس دژاکام به استادی سرکار خانم مینا و با حضور گرم جمعی از همسفران راس ساعت 5:30 بعدازظهر در لژیون شماره نوزدهم برگزار گردید.

**********************

خانم مینا:

ما در کنگره به این نتیجه رسیدیم که اگر یک مسافر بخواهد به درمان برسد باید همزمان روی جسم، روان  و جهان بینی او کار شود تا بتواند به درمان برسد. چرا؟ چون اعتیاد یک بیماری است. سیستم x مصرف کننده مواد مخدر از کار می افتد و جایگزین می خواهد مانند کسی که بیماری قند دارد و انسولین را باید از بیرون دریافت کند. ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره60، ترک اعتیاد، درمان اعتیاد،
لینک های مرتبط :


از طرف همه بچه های لژیون سومین سال رهایی را به سرکار خانم مینا و جناب آقای اصلحی تبریک و شادباش می گوئیم
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه26 مردادماه؛ جلسه چهاردهم از دوره‌ سی و یکم کارگاه‌های آموزشی عمومی مسافران و همسفران کنگره 60 شعبه سلمان فارسی به استادی "کمک راهنما مسافر مهدی زارع" و نگهبانی " مسافر علی " و دبیری "مسافر رحمان " با دستور جلسه «سیستم ایکس»و جشن «سومین سال رهایی کمک راهنما مسافر پژمان اصلحی»رأس ساعت 17 آغاز به کار نمود.


منبع: http://salmanfarsi.congress60.orgادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
این جایگاه را به راهنمای خوبمان سرکار خانم مینا راهنمای لژیون و کلیه هم لژیونیهای عزیزمان تبریک عرض می کنیم.
ان شاء الله در جایگاه های بالاتر 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 17 مرداد 1396 :: نویسنده : neda a       

به نام الله

 جلسه مورخ 96/5/9 با دستور جلسه وادی ششم از کتاب عشق به استادی سرکار خانم مینا و با حضور گرم جمعی از همسفران راس ساعت 5:30 بعدازظهر در لژیون شماره نوزدهم برگزار گردید.

خانم مینا:

وادی پنجم وادی عمل است اگر بتوانیم به آیتم های وادی پنجم عمل کنیم می توانیم به آرامش برسیم. از روز الس تا به الان همه انسانها به دنبال آرامش بوده اند. در وادی پنجم به ما می گویند اول از همه از ضدارزشها دوری کن یعنی کارهایی که فرمان الهی هستند. فرمان ها چه بودند؟ غیبت نکن، دزدی نکن، رشوه نگیر و غیره. دومین آیتم این بود که کاری که نمی دانی درست است یا غلط را انجام نده. سومین آیتم قناعت نه به آن معنا که من گرسنگی بخورم. بلکه یعنی اینکه از چیزی که دارم بتوانم بهترین بهره را ببرم. آیتم بعدی پس انداز است. گفتیم هر انسانی در هر مرتبه اقتصادی که هست باید یک پس اندازی داشته باشد چرا؟ چون آقای مهندس می فرمایند آن کسی که وضعیت مالی خوبی دارد شاید زیاد نیازی به پس انداز نداشته باشد چون اگر جایی به مشکل برخورد کند یکی از دارایی هایش را می فروشد ولی آن کسی که دستش خالی است باید پس انداز داشته باشد تا دستش را جلوی کسی دراز نکند و اما توکل، رضا و تسلیم سه تا چیز متفاوت است. توکل یعنی وکیل کردن یعنی خدا را وکیل خودم می گیرم چرا؟ چون کاری از دست من ساخته نیست و اما رضا یعنی راضیم به رضای تو. اگر آن چیزی بشود که من می خواهم که چه بهتر اما اگر نشد باید بپذیرمش چون چاره ای ندارم. انسانی که در مرحله تسلیم است هر اتفاقی حتی اگر مصیبت هم باشد به آن به چشم یک مصیبت نگاه نمی کند. مثلاً از داشتن بچه معلول حتی ذره ای هم ناراحت نیست.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
روز دوشنبه مورخ 1396/03/22، لژیون شماره 19 از کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران  کنگره 60 شعبه سلمان فارسی، با نگهبانی و استادی کمک راهنما همسفر خانم مینا  و دبیری همسفر سمیه با دستور جلسه "سی دی پردازش ازآقای مهندس "راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

ترک یک کلمه اشتباه بود که در مورد اعتیاد به کار برده شد و این موضوع سال‌ها انسان‌های زیادی را به گمراهی کشاند. چون بیماری قابل ترک کردن نیست. چون کسی که بیماری قند دارد نمی‌تواند بیماری خود را ترک کند. اعتیاد هم یک بیماری است پس قابل ترک کردن نیست.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : پردازش، کنگره60، ترک اعتیاد، درمان، درمان اعتیاد، جهان بینی،
لینک های مرتبط :