تبلیغات
هم قدم با عشق - مطالب اردیبهشت 1396
درباره وبلاگ

با سلام
این وبلاگ مربوط می شه به یکی از شعب کنگره 60 در شهر اصفهان که روی درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (تریاک، کراک، شیشه و ....) کار می کنه و درمان قطعی را برای مصرف کنندگان به ارمغان میاره.
جلسات ما روزهای دوشنبه راس ساعت 4 بعدازظهر در شعبه سلمان فارسی کنگره 60 واقع در خیابان جی، کوچه اسلامی برگزار می شه.
ما همسفران مسافرانی هستیم که سفر خودشون را از ظلمت اعتیاد به طرف روشنایی و سلامتی آغاز کردند. اگر شما هم مصرف کننده مواد مخدر دارید می تونید به این حلقه متصل بشید.
منتظر دیدار شما هستیم.
لژیون هم قدم با عشق
مدیر وبلاگ : neda a
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
هم قدم با عشق
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : فرزانه زمانیان       ندا جان این جایگاه را از طرف خودم و اعضای لژیون به شما و کمک راهنمای عزیزمان سرکار خانم مینا کیوانداریان از صمیم قلبمان  تبریک عرض می نماییم

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : neda a       
دوشنبه جلسه چهارم از دور سی ام کارگاههای  آموزشی خصوصی  ویژه همسفران  کنگره 60  شعبه سلمان فارسی اصفهان  مورخ 25 اردیبهشت ماه  1396 به  نگهبانی همسفر  خانم  "الهام" ، استادی همسفر خانم  "نــدا" و دبیری همسفر خانم "ســودابه"با دستور  جلسه  "وادی نهم و تاثیر آن روی من" راس ساعت 16 آغاز به کار نمود. نقطه تحمل چیست؟ نقطه تحمل در واقع همان ظرفیت است. هر چیزی که در هستی پیدا می شود دارای نقطه تحمل است نباتات،جامدات،مایعات،گازها...همه نقطه تحمل خاص خود را دارند. از میان مایعات می توانیم آب را مثال بزنیم که اگر بیش از نقطه تحملش آن را گرم کنیم از حالت طبیعی خودش خارج می شود. از میان نباتات می توان به یک گیاه اشاره کرد ؛هر نوع گیاهی به میزان گرما و نور متفاوتی نیازمند است و اگر بیشتر از میزان تحملش در معرض نور یا گرما قرار بگیرد از حالت خود خارج شده و از بین می رود. در مورد گازها و جامدات هم به همین صورت است. اما در مورد انسان؛نقطه تحمل دامنه خیلی وسیعی دارد و انسان می تواند هم نقطه تحملش را بالا ببرد و هم پایین بیاورد..؛چگونه؟ با اختیار و تمرین.
منبع: http://salmanfarsi.congress60.org


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : استادی،
لینک های مرتبط :

به نام خدا

 جلسه مورخ 96/2/18 با حضور گرم همسفران با دستور جلسه ادامه سی دی بستن دهان از آقای مهندس دژاکام و وادی چهارم از کتاب عشق به استادی سرکار خانم مینا رأس ساعت 5 بعدازظهر روز دوشنبه آغاز به کار نمود.

************************

در ابتدا سرکار خانم سپیده ادامه سی دی بستن دهان را برای اعضای لژیون کنفرانس دادند و در ادامه سرکار خانم مینا اینگونه ادامه دادند:

تا شخص سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد. خیلی لزومی ندارد که درمورد چیزهایی که اطلاعی از آن نداریم وارد بحث شویم و درموردش صحبت کنیم. با سخن گفتن خودمان، هم می توانیم عشق را گسترش بدهیم و هم نفرت را. بعضی اوقات که شخصی برای ما درد و دل می کند. مثلاً از شوهرش بدگویی می کند. ممکن است شروع کنیم به نصیحت کردن شخص یا به او بگوییم که باید از شوهرش جدا شود. یعنی می توانیم با کلاممان نیروی منفی را به آن شخص وارد کنیم. و هم می توانیم بگوییم بله این مسائل در همه خانواده ها وجود دارد و هر مشکلی یک راه حلی دارد. یعنی ما با کلاممان هم می توانیم امید به یک نفر بدهیم و هم می توانیم ناامیدی را در آن شخص القا کنیم.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : جلسات هفتگی،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 :: نویسنده : neda a       

"به نام قدرت مطلق الله"

هفته راهنما بر تمام راهنمایان کنگره 60

در رأس آقای مهندس دژاکام و 

به خصوص سرکار خانم مینا کیوانداریان راهنمای خوب و عزیزمان مبارک باد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
به نام قدرت مطلق

گزارش جلسه مورخ 96/2/4 لژیون شماره نوزدهم شعبه سلمان فارسی به استادی سرکار خانم مینا کیوانداریان

 روان همان خلق و خو است. خلق و خو در همسفران خیلی بیشتر دچار تخریب شده است. به خاطر اینکه مصرف کننده در زمان مصرف یا در حالت نئشگی به سر می برد و یا در حالت خماری و هیچ چیزی از دور و اطراف خودش متوجه نمی شود. ولی این همسفران بوده اند که در این زمان باید مشکلات زندگی را به تنهایی به دوش می کشیدند و این باعث شده است که همسفران چه از لحاظ جسم و چه از لحاظ روان و جهان بینی مشکلشون خیلی بیشتر از مصرف کنندگان باشد. در واقع همسفران حالشون خیلی بدتر از مسافر است و در نتیجه باید بیشتر روی خودشان کار کنند و بیشتر نیاز به آموزش  و تزکیه و پالایش دارند.

************************

************************ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : جلسات هفتگی،
لینک های مرتبط :

کنگره 60؛ میزبان میهمانان استرالیایی بود

روز یکشنبه 24 فروردین‌ماه 1396 گروهی از محققین اعتیاد کشور استرالیا بعد از حضور در شهر توریستی اصفهان و مشاهده آثار تاریخی شهر، از شعبه شیخ بهایی کنگره 60 اصفهان و کارگاه آموزشی خصوصی مسافران بازدید و سپس با حضور در جلسه‌ای همراه ایجنت شعبه آقای جلال امینی، مرزبانان و گروهی از کمک راهنمایان مباحثه نمودند و سؤالات خود را مطرح و پاسخ گرفتند.

تهیه گزارش: مسافر سالار

عکس: مسافر مسعود

نمایندگی شیخ بهایی اصفهانادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :