تبلیغات
هم قدم با عشق - مطالب دی 1396
درباره وبلاگ

با سلام
این وبلاگ مربوط می شه به یکی از شعب کنگره 60 در شهر اصفهان که روی درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (تریاک، کراک، شیشه و ....) کار می کنه و درمان قطعی را برای مصرف کنندگان به ارمغان میاره.
جلسات ما روزهای دوشنبه راس ساعت 4 بعدازظهر در شعبه سلمان فارسی کنگره 60 واقع در خیابان جی، کوچه اسلامی برگزار می شه.
ما همسفران مسافرانی هستیم که سفر خودشون را از ظلمت اعتیاد به طرف روشنایی و سلامتی آغاز کردند. اگر شما هم مصرف کننده مواد مخدر دارید می تونید به این حلقه متصل بشید.
منتظر دیدار شما هستیم.
لژیون هم قدم با عشق
مدیر وبلاگ : neda a
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
هم قدم با عشق
سه شنبه 26 دی 1396 :: نویسنده : فرزانه زمانیان       
روز دوشنبه مورخ 96/10/25جلسه ششم از دور سی و چهارم کارگاه‌های آموزشی خصوصی ویژه همسفران کنگره 60 به نگهبانی کمک راهنما همسفر نجمه، استادی همسفر فرازنه و دبیری کمک راهنما همسفر مینا با دستور جلسه «دوای ما غذای ما، غذای ما دوای ما  »رأس ساعت 15آغاز به کار نمود.


ما همسفرها مسئول تغدیه خود و افراد خانواده هستیم پس اگر می خواهیم بدنی شاداب و سالم داشته باشیم باید از غذاهای تازه و مقوی استفاده نماییم و از موادی که نگهدارنده دارند اجتناب کنیم. از محلول دی سپ که آقای مهندس در اختیار ما قرار داده در برنامه روزانه استفاده کنیم. اگر ما بدنی ضعیف داشته باشیم با کمترین بیماری از پا می افتیم ولی اگر ساختمان بدن ما محکم و قوی باشد هیچ زلزله ای آن را نابود نمی کند.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره60، غذای ما دوای ما،
لینک های مرتبط :
شنبه 16 دی 1396 :: نویسنده : فرزانه زمانیان       
مصاحبه با کمک راهنمای محترم خانواده، خانم مینا

 خدمت در کنگره لیاقت می خواهد و باید اذن آن صادر شود.

ازلحاظ معنوی می‌توانم در یک جمله بگویم که تمام آرامشی که الآن در زندگی دارم، خودم، بچه‌هایم و مسافرم همه‌اش به خاطر کنگره است. شاید این قطع مصرف مواد یک‌چیز کوچکی بود که کنگره به من داد. اینکه ما قوانین زندگی کردن را یاد گرفتیم و متوجه شدیم کجا باید چگونه عمل کنیم همه‌اش به خاطر کنگره است.


ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها : کنگره60، درمان اعتیاد،
لینک های مرتبط :