تبلیغات
هم قدم با عشق - گزارش جلسه مورخ بیستم شهریور ماه 96 لژیون نوزدهم وبلاگ سلمان فارسی اصفهان
درباره وبلاگ

با سلام
این وبلاگ مربوط می شه به یکی از شعب کنگره 60 در شهر اصفهان که روی درمان اعتیاد به انواع مواد مخدر (تریاک، کراک، شیشه و ....) کار می کنه و درمان قطعی را برای مصرف کنندگان به ارمغان میاره.
جلسات ما روزهای دوشنبه راس ساعت 4 بعدازظهر در شعبه سلمان فارسی کنگره 60 واقع در خیابان جی، کوچه اسلامی برگزار می شه.
ما همسفران مسافرانی هستیم که سفر خودشون را از ظلمت اعتیاد به طرف روشنایی و سلامتی آغاز کردند. اگر شما هم مصرف کننده مواد مخدر دارید می تونید به این حلقه متصل بشید.
منتظر دیدار شما هستیم.
لژیون هم قدم با عشق
مدیر وبلاگ : neda a
مطالب اخیر
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
هم قدم با عشق

روز دوشنبه مورخ بیستم شهریور ماه 96، لژیون شماره 19 از کارگاههای آموزشی خصوصی همسفران کنگره 60 شعبه سلمان فارسی با نگهبانی و استادی کمک راهنمای محترم خانم مینا و دبیری همسفر خانم سمیه با دستور جلسه «ادامه سی دی گوهر جان» از آقای مهندس رأس ساعت 17:30 آغاز به کار نمود.


محبت بلاعوض از بین نمی‌رود. حتی اگر این محبت را به یک بچه‌گربه بکنیم! پیوندهای معنوی از بین رفته است و انسان‌ها تنها شده‌اند؛ و به‌جای فرزند آوری سگ به خانه می‌آورند چون حیوانات خیلی خوب محبت را درک می‌کنند.

استاد محترم:

هفته آینده روز قدردانی از اسیستانت و مرزبان است و در کنگره رسم بر این است که هر شخصی به‌اندازه توان خودش به این عزیزان یک پاکت هدیه می‌دهد ولی اصلاً اجباری نیست که داخل پاکت پول باشد. می‌تواند در حد یک نوشته باشد

همان‌طور که می‌دانید در کنگره هیچ‌کس هیچ حقوقی دریافت نمی‌کند؛ پس ما برای قدردانی از زحمات آنان می‌توانیم این پاکت را آماده کنیم و تقدیمشان کنیم.

اسیستانت درواقع رابط دیده‌بان همسفران یعنی خانم آنی هستند که دستورات ایشان را در شعبه تحت نظارت خود اجرا می‌کنند.

مرزبانان هم که کنترل تمام‌کارهای کنگره بر عهده آنان است و حقیقتاً خیلی زحمت می‌کشند.

                            ************************************

دستور جلسه امروز اولین بار بود که جزو دستور جلسات کنگره قرارگرفته است. دستور جلسه از کجا به کجا را می‌خواستم بین شما به مشارکت بگذارم و خواهش کنم که تجربه خودتان را برای ما عنوان کنید.

-همسفران در مورد این موضوع مشارکت کردند-

                           ******************************

سی دی گوهر جان:

همسفر ندا:

نفس یک گوهر است اگرچه که در مرحله اماره باشد مانند الماس که اطراف آن را زغال‌سنگ گرفته ولی بالاخره الماس است و ارزشمند. نفس اماره حرکت می‌کند و می‌شود لوامه و بعد حرکت می‌کند و می‌شود مطمئنه.

این نفس مورد شکار قرار می‌گیرد که بد می‌شود. برای شکار گوهرجان هم از همان خواص که گفته شد استفاده می‌شود. (ترس، طمع و منافع) زمانی که به مرحله میانی رسید و قدرت تشخیص پیدا می‌کند فجور و تقوا به او الهام می‌شود. چگونه؟ با طمع و هم‌نشینی.

آیا الهام فجور هم داریم؟ بله. توسط موجودات غیرمادی این کار انجام می‌شود. الهام فقط مثبت نیست ما الهام منفی هم داریم؛ مانند زمانی که شما در اثر هم‌نشینی با یک نفر به یک گروه تروریستی راه پیدا می‌کنید.

اگر بخواهید انسان‌ها را از بدی رها کنید باید جهل آن‌ها را به دانایی تبدیل کنید. بی‌خوابی و یا خشم ریشه در جهل انسان دارد. قرص خوردن و روش‌های کنترلی فقط یک‌راه نگه‌دارنده است و مشکل ریشه‌ای باید حل شود.

 استاد محترم:

جهل به معنی این نیست که شما متوجه نیستید؛ بلکه به این معنی است که شما از موضوعی آگاهی نداری. مثلاً اینکه از چیزی بترسم. البته دو نوع ترس داریم. اینکه من از شیری که به من حمله می‌کند می‌ترسم یک ترس واقعی است. ولی اینکه فکر کنم یا بترسم که مسافرم دوباره برود و مصرف کند، این‌یک ترس ساختگی است و این خیلی بد است. باید این ترس‌ها را حذف کنیم تا به آرامش برسیم.

در مورد همین اعتیاد من آگاهی کامل نداشتم ولی بعد متوجه شدم که اعتیاد هم یک بیماری است. یک‌چیزهایی آن‌قدر بزرگ نیستند که آن‌ها را با ذره‌بین ذهنمان آن‌ها را بزرگ می‌کنیم. یکجایی دیگر قادر نیستیم آن‌ها از ذهنمان بیرون کنیم.

همیشه مثبت فکر کنیم تا آرامش داشته باشیم و بتوانیم درست فکر کنیم و تصمیم درست بگیریم.

 همسفر ندا:

ما همیشه فکر می‌کنیم که هر چه که اروپاییان می‌گویند درست است. ما الآن درزمینهٔ اعتیاد 20 سال است فعالیت می‌کنیم. به درمان قطعی شیشه رسیده‌ایم ولی در کشور ما هنوز فکر می‌کنند که اعتیاد درمان ندارد چون اروپاییان اعتقادی به درمان اعتیاد ندارند.

 استاد محترم:

الآن در علم روانشناسی می‌بینید که برای تربیت فرزند از غرب الگو می‌گیرند ولی این‌ها همه برمی‌گردد به فرهنگ ما که خیلی غنی و پربار است. پس قطعاً این نیست که هر چه که از غرب است، درست است. چرا خیلی از عطرها مربوط به کشور فرانسه است چون اصلاً اشراف‌زادگان اعتقادی به حمام نداشته‌اند و می‌گفتند حمام مال افراد سطح پایین است

الآن کشور کم‌کم دارد روشDST را قبول می کند، چون غرب این متد را پذیرفت و در معتبرترین مجله آمریکایی این روش به چاپ رسید.

 همسفر ندا:

همه‌چیز در قالب انسان قابل‌تغییر است یعنی اعتیاد، بی‌خوابی و ... قابل‌درمان است ولی آمریکا می‌گوید شخصی که اعتیاد دارد از بچگی ضعف شخصیتی داشته و فقط می‌شود با یک نگه‌دارنده او را نگه داشت.

 همسفر فرزانه:

سفر ما فقط سفر مواد نیست بلکه زندگی ما نیز یک سفر است. معیارهای انسان‌ها در این سفر نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند.

 استاد محترم:

من یک معیارهایی برای خودم دارم. مثلاً اینکه بچه‌ام را چگونه بزرگ کنم. خانم ندا هم می‌تواند معیارهای خودش را داشته باشد ولی من نمی‌توانم بگویم معیارهای خانم ندا اشتباه است.

 همسفر ندا:

معیارهایی که در قدیم بوده الآن هم هست مانند داستان هابیل و قابیل. پس از قدیم خوبی و بدی وجود داشته است. مثلاً از قدیم در بادیه سنگی غذا پخت می‌شده و الآن در ظرف شیشه‌ای نیز غذا پخت می‌شود. نفس کار که همان پختن غذا است تغییر نکرده است بلکه فقط ظرف آن عوض‌شده است.

محبت بلاعوض از بین نمی‌رود. حتی اگر این محبت را به یک بچه‌گربه بکنیم! پیوندهای معنوی از بین رفته است و انسان‌ها تنها شده‌اند؛ و به‌جای فرزند آوری سگ به خانه می‌آورند چون حیوانات خیلی خوب محبت را درک می‌کنند.

سگ وحشی با انسان کاری ندارد ولی وقتی می‌ترسی به تو حمله می‌کند چون فکر می‌کند چون ترسیدی ممکن است به او آسیب بزنی.

 استاد محترم:

مسافرانمان خیلی به ما دروغ می‌گفتند. چرا؟ چون می‌ترسیدند؛ انسان زمانی که می‌ترسد عکس‌العمل‌های متفاوتی انجام می‌دهد و باعث می‌شود تا کارهای بدی انجام دهد.

 همسفر ندا:

درس امروز این است که همه‌چیز در قالب انسان قابل‌تغییر است و در هر شرایطی می‌توانیم خودمان را عوض کنیم و دلیل به دنیا آمدن ما هم همین است.

درمان در کنگره 60 مثل یک اتوبان است و کاملاً نشانه‌گذاری شده است و خیلی آسوده و راحت شده است.

درون و بیرون ما باید باهم یکی باشد. مثلاً کسی به من زنگ می‌زند و می‌گوید می‌خواهم به خانه من بیاید و من علی‌رغم اینکه آمادگی لازم برای پذیرایی از آن مهمان را ندارم به ایشان می‌گویم که تشریف بیاورید. درون من یک‌چیز است و بیرونم چیز دیگری. این باعث می‌شود که من انرژی زیادی از دست بدهم.

 استاد محترم:

اصل مطلب سی دی این است که صف گذشته در انسان صادق نیست چون انسان جاری است. شما می‌توانید از یک انسان خوب به یک انسان بد تبدیل شوید و بالعکس و اینکه درون و برونمان یکی باشد خیلی مهم است. آن موقع انسان به تعادل می‌رسد و درنهایت به آرامش.

ویرایش: همسفر فرزانه

نوع مطلب :
برچسب ها : درمان اعتیاد، گوهرجان،
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 30 شهریور 1396 01:52 ق.ظ
If you enter search of normal types of expand penis size, than the most dependable as well as the majority
successful procedure out there continues
to be natural penile expansion workout plans. In order
to keep coming back normal everyday life,
guys have to discover good sources to apply. Actually, normally the one prescribed is dependent upon several factors, including health,
allergies of antibiotic, and types of prostatitis, symptoms, and also the serious level.
سه شنبه 28 شهریور 1396 12:31 ب.ظ
خداقوت خدمت ندای عزیزم و کمک راهنمای گلم خانم مینا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.